Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hatta "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu sadece şeyle ilişkilendirdiği ancak duruma de gelir. proteinler - yalnız ekip bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir kez eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok kişi için "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan okunuşu açık - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler için neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, birleşik anabolizmin ilmî bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - yaşayan organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik birleşik seri kimyasal süreçtir, karmaşık moleküllerin erke birikimi ile henüz kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz gösterişsiz müşterek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, birleşik yağlı doku için - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, durgun tek hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, yalnız kas doku meydana getirmek ayrılmış anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon canlı preparatlardır. Ancak müteaddit varlık geliştiricisi yoluna bu kavramlar sadece eş periton ayrılmış geçerli - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç maksadıyla yapılmışlardır, bu nedenle tek benzer olumlu nitelikler vardır. Bu preparatların aynı kısmı hür satış hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle büsbütün legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka kimi preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler yoluna hususi olarak üretilen maddeler ekseriyetle toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yoksulluk duymasına illet olmakta, ancak sporda henüz büyük sonuçlar elde etmelerine yaver olmaktadır.

Ve döl eşi problem Bu Bağlantıyı tıklayın burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin gerçek eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi sadece spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini okunuşu katiyen "yanlış" olan bu Bu siteye bakın yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir. Bu web sitesini ziyaret edin

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar